Gizlilik İlkeleri

 

GİZLİLİK İLKELERİ

İnterneti kullanarak alışveriş yaparken güvenliğin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bizim için daha da önemlisi, sizin sitemizi kullanırken kendinizi güvende hissetmenizdir. Bu sayede sitemiz üzerinde işlem yapabilmek için gerekli duyulan kişisel bilgileri bize nasıl bir ortamda verdiğiniz ve bu bilgilerin hangi amaçlarla kullanılacağı konusunda sizleri bilgilendirmeyi bir görev olarak benimsiyoruz.
 
Sizden hangi bilgiler alınır?

www.qivikids.com sadece kişinin kendisinin sitemizde işlem yapabilmek amacıyla gönüllü olarak deklare edeceği kişisel bilgileri alır. Bu bilgiler isim-soyad-e-posta adresi-posta adresi-telefon numarası ve kişinin kredi kartı gibi bilgilerdir.

Bu bilgiler ne amaçla kullanılır?

Sizin tarafınızdan verilen bilgiler, sadece talep ettiğiniz işlemleri gerçekleştirmek, sitemiz üzerinden bize yöneltmiş olduğunuz soruları hızlı bir şekilde cevaplayabilmemiz ve sizlere ürün ve hizmetlerimizi duyurabilmemiz için kullanılır.

Bilgilerinizi ne şekilde kontrol edebilirsiniz?

www.qivikids.com üzerinde bulunan kişisel bilgilerinizi  istediğiniz şekilde güncelleyebilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. Bu bölümün kontrolü tamamen sizin elinizdedir.
 
Bilgileriniz nasıl bir teknolojiyle korunmaktadır?

www.qivikids.com' da, internet teknolojisinin sunmuş olduğu en son yazılım ve tekniklerle kişisel bilgilerinizi %100 güvenlik altına alınmıştır. Sitemizde tüm bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) kriptolama tekniği ile kriptolanarak korunmaktadır.
 
Kredi Kartı Bilgileriniz ne kadar güvenli?

sitemizde 128 bitlik SSL kriptolama tekniğini kullanmaktayız. Yani kredi kartı numaranız, sistem içinde tutulurken ve işlem esnasında hizmet veren firmaların sunucuklarına taşınırken kodlanır. Kredi kartı numaları 16 haneden oluşmaktadır. Kriptolama esnasında bu 16 haneli sayı 2048 haneli karışık bir sayı dizisi halinde taşınır. Karşı tarafta ise aynı teknoloji kullanılarak kriptolanmış bu bilgi tekrar çözülür. www.qivikids.com bu sayede kredi kartı bilgileriniz konusunda %100 güvenli bir ortam sunmaktadır ve güvenliğinizi tam olarak garanti altına almıştır.

 

Qivi Kids Eğitici Oyun ve Oyuncaklar © 2020
Altyapı: OpenCart-TR